Ceny nieruchomości w Warszawie

W ostatnich latach wyraźnie zauważalny jest wzrost rynku nieruchomości i jego stały prężny rozwój. Szczególnie duże miasta korzystają z rosnącego zainteresowania nieruchomościami. Deweloperzy działają prężnie, budują bardzo dużo między innymi na terenie Warszawy. A jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o ceny nieruchomości w tym mieście?

Rosnące ceny na rynku nieruchomości

Ceny nieruchomości w Warszawie już od lat znajdują się na najwyższym poziomie w naszym kraju. Jednak to nie zmienia faktu, że cały czas te ceny rosną. Trudno znaleźć nieruchomość mieszkalną w Warszawie, którą uda się kupić w stanie deweloperskim poniżej 6000 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Ewentualne ceny lekko poniżej tej granicy wynikają ze sprawnej negocjacji i mogą one dotyczyć wyłącznie tych nieruchomości, które położone będą w dzielnicach takich jak Rembertów, Wesoła, Ursus czy Białołęka i to wyłącznie w przypadku tych mieszkań, które znajdą się na granicach tych dzielnic z granicą miasta stołecznego.

Ceny w atrakcyjnej lokalizacji

Jeśli chodzi o ceny nieruchomości w lepszych lokalizacjach, oczywiście nie takich prestiżowych jak śródmieście, ale w nieźle skomunikowanych te ceny są już znacznie wyższe i za metr kwadratowy będzie trzeba zapłacić nawet pomad 8 tysięcy złotych. Teren Pragi Północ, okolice Portu Praskiego, Wola, Żoliborz, Bielany. W tych okolicach nie znajdzie się nieruchomości w cenie poniżej 7 tysięcy złotych za metr kwadratowy, nawet po przeprowadzeniu sprawnej negocjacji z deweloperem.

Sprawdź również https://otico.pl/blog/ceny-nieruchomosci-warszawie/

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.